fbpx

Értékesítő munkatársat keresünk

Feladatok

Főbb feladatok, munkák:

  • Telephelyünkre érkező ügyfelek részére termékeink bemutatása, tájékoztatása, értékesítése
  • A beérkező telefon hívások kezelése
  • Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomon követése

Elvárások

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai és „emberi” elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, klassz munkakörnyezetet, és fiatalos, klassz hangulatú cégkultúrát kínálunk.

  • Motivál, hogy lehetőséged van jobb teljesítménnyel magasabb fizetést elérni
  • Segítőkész, ügyfélközpontú hozzáállás jellemez

Előnyt jelent

  • Ha dolgoztál már  értékesítői munkakörben az előny

Amit kínálunk

  • Minden kiszámítható, korrekt és biztonságos: a fizetésed mindig percre pontosan érkezik
  • Teljesítmény arányos fizetés: ha jobban teljesítesz, akkor többet keresel
  • Kiszámítható a munkaidőd: nincs túlóra, ezért kellő időd marad a hobbidra
  • 1 műszakban kell dolgoznod (8-16 óráig hétköznap)
  • mobiltelefon, laptop

Részletes, fényképes önéletrajzot, bérigény megjelöléssel várunk az allas@betolemez.hu címre